Kayıkçı Makina
İmes San. Sit. B/201 Sk.
No:12 Ümraniye/İST.

Tel:
(0216) 364 71 80
(0216) 364 32 69
(0216) 365 48 24

Makina Parkımız
Ürün Gamımız
Sertifikasyon
>
Üniversal Tezgahlar
>
CNC Tezgahlar
>
Çimento Sanayi
>
Demir-Çelik Sanayi
>
Montaj Sanayi
>
Kalite Belgelerimiz
>
Sertifikalarımız
Fax:
(0216)364 33 78

info@kayikcimakina.com
Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Kayıkçı Makina
Vizyonumuz


Yenilikler sunmak

"Yenilikçilik", temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimize ve bizi çevreleyen topluluklara büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini ifade eder. Bunun anlamı şudur ki; biz bu yenilikleri yaratmakla kalmayız, aynı zamanda Kayıkçı Makinayı pazar liderliğini yakalamasını sağlayan en son teknolojiye sahip, gerçek birer endüstri kıstası haline gelmesini sağlarız.

"Yenilikçilik", adım adım yeniliklerden ziyade, daha fazlasına olan arzumuzu ifade eder. Kayıkçı Makima, var olan engelleri aşmaya, ortadan kaldırmaya ve müşterilerimiz ile onların faaliyet gösterdiği endüstrilere yeni boyutlar açacak  atılımını yaratmaya kararlıdır.

"Sunmak", müşteri odaklılığımızı ve yeniliklerimizi pazara zamanında ve etkin bir şekilde getirmeyi anlatır. Ayrıca, müşterilerimiz için benzersiz, önemli ve Kayıkçı  Makina'nın yenilikçi gücü olmaksızın var olamayacak çözümler yarattığımız gerçeğinin de altını çizer.

Müşterilerimize benzersiz rekabet avantajı sağlamak

"Müşteriler" ifadesi, sadakatleri başarımızın temeli olan şirket ve kişilere odaklanmış olduğumuzu vurgular. Aynı zamanda kendi büyümesinin müşterilerinin büyümesine bağlı olduğunun bilincindeki, büyüme odaklı bir şirketi ifade eder. Bu bir yandan da müşterilerin gerçek ihtiyaçlarının karşılanmasına dönük yeniliklerin uygulanmasının da altını çizer.

"Rekabet avantajı"nın anlamı müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlıyor olmamızdır. Müşterilerimize, pazarlarında rekabetçi olmalarını sağlayacak ürün, sistem, hizmet ve çözümler sunarız. Müşterisinin başarısında katkısı olan ve güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışırız.

"Benzersiz", uzmanlığımızla müşterilerimize diğer şirketlerin hiçbir zaman sunamayacakları çözümleri sunduğumuzu belirtir. Bu aynı zamanda mükemmelliğe olan bağlılığımızı ve müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları iyi anlamamızın onların rakiplerinden farklı olmasını sağlamasını ifade eder.
Ürünlerimiz
>
Ankerler
>
Tutucular
>
Fırın Sızdırmazlık Sacları
>
Bant Rölesi
>
Elektrik Malzemeleri
>
Konkasör Kırıcı Alt Şasesi
>
İzalatör
>
Helezon
>
Hidrolik Kaplin
>
Alev Borusu
>
Su Savağı
>
Bant Paleti
>
İşkence
>
Elmas Yatak
Reclaimer Kovası
>
Pnomatik Valf
>
Hücre Tekeri
>
Kablo Arabası
>
Kovalar
>
Zincir Dişlisi
>
Hardox
>